تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ نیاز به تجهیزات پیشرفته و تعمیر کار مجرب دارد. که بتواند به صورت تخصصی به تعمیر لپ تاپ بپردازد.کارشناسان حرفه ای با ابزارهای پیشرفته و تجربه کاری در تعمیرات لپ تاپ در انواع برندها ی سونی ، اچ پی ، دل ، سامسونگ ، اپل ، ال جی ، ایسر ، ایسوس و فوجیتسو در لایک سرویس خدمات با کیفیتی را به کاربران ارائه می دهند.

فیلم  را حتما ببین شاید مشکل لپ تاپ تو هم باشد.

تعمیرات لپ تاپ

در دنیای امروزه بسیاری از افرادی که با لپ تاپ کار میکنند.دغدغه کاربران اینکه اگر لپ تاپ به مشکل سخت افزاری و نرم افزاری برخورد کرد. لپ تاپ را برای تعمیر به کجا ببرم ؟

تعمیر کاران متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ که انواع لپ تاپ با برندهای مختلف قادر به تعمیر باشند.

متخصصین تعمیر لپ تاپ که لپ تاپ  را در حضور خودت تعمیر کند.

متخصصین تعمیر کار لپ تاپ به صورت واضح و روشن مشکل لپ تاپ را به شما نشان و توضیح دهند.

خدمات با کیفیت و سریع را به کاربران ارائه دهند.

قطعات اورجینال را در تعویض قطعات لپ تاپ استفاده کنند.

تحقیق در مورد سایتی که تعمیر کاران لپ تاپ حضور در شرکت داشته باشند.نه سایتهایی که تعمیر کاران به صورت غیرحضوری تعمیر و هیچ پشتیبانی برای تعمیرات لپ تاپ ندارند.

تعمیرات لپ تاپ به شرکتهایی که با اعتماد به کار خود، گارانتی خدمات به کاربران ارائه می دهند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ
لوگو دل
لوگو فوجیتسو

هزینه تعمیر لپ تاپ

هزینه تعمیرات لپ تاپ بسته به مشکل سخت افزاری و نرم افزاری متفاوت است.مطمئنا مشکل سخت افزاری لپ تاپ از نرم افزاری  لپ تاپ پر هزینه تر می باشد.چرا که هزینه تعمیر و خدمات لپ تاپ در لایک سرویس یک قیمت مناسب به دیگر شرکت ها می باشد. متخصصین تعمیر لپ تاپ پس از بررسی دقیق و عیب یابی هزینه را به کاربر اطلاع و در صورت رضایت کاربر به تعمیر لپ تاپ می پردازند.

تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری

یکی از خدمات لایک سرویس تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری به دلیل حساسیت کاربر به اطلاعات شخصی و کاری لپ تاپ و یا ترس در تعویض قطعات می باشد. اگر تعمیر لپ تاپ در حضور مشتری به دلیل مدت زمان بیشتر برای تعمیر و نبودن قطعه مورد نظر باشد. برای جلب رضایت مشتری هارد به مشتری تحویل داده می شود . و بعد از اتمام تعمیر لپ تاپ هارد را دوباره سر جایش قرار داده و بعد از تست تحویل مشتری می گردد.

مشاوره تعمیر لپ تاپ 

خدمات رایگان مشاوره تعمیر لپ تاپ در لایک سرویس این امکان را به کاربر می دهد. که مشکل لپ تاپ را از طریق عکس و فیلم برای ما ارسال کند یا به صورت حضوری به کارشناسان تعمیر لپ تاپ تحویل و کارشناسان مجرب پس از عیب یابی رایگان هزینه تعمیر لپ تاپ را به مشتری اعلام و سپس اقدام به تعمیر لپ تاپ می پردازند.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس یکی از برندهایی می باشد که متخصص تعمیرات لپ تاپ انواع مدل های ان را تعمیر کرده اند و تجربیات زیادی را در تعمیر این نوع برند کسب نموده اند. استفاده از قطعات اورجینال در تعویض قطعات باعث گردیده که کاربران زیادی به لایک سرویس بابت خدمات با کیفیت اطمینان کنند.

متخصصین تعمیر لپ تاپ

خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ

خدمات نرم افزاری لپ تاپ

  • حل مشکل اینترنت
  • حل مشکل آب خوردگی
  • نصب و بروزرسانی ویندوز
  • حل مشکل بازیابی اطلاعات
  • حل مشکل داغ کردن لپ تاپ
  • حل مشکل کند شدن لپ تاپ
  • حل مشکل هنگ کردن لپ تاپ
  • حل مشکل ویروس کشی لپ تاپ
  • حل مشکل صدا نداشتن لپ تاپ

سوالات متداول تعمیرات تخصصی لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید