تعمیرات لپ تاپ ایسوس

سلام ، اگر لپ تاپ ایسوست به مشکل سخت افزاری و نرم افزاری دارد.برای اطلاع از خدمات و گارانتی و قطعات اورجینال تعمیرات لپ تاپ ایسوس این مطلب مطالعه و گوش کنید.در تعمیرگاه تعمیرات لپ تاپ لایک سرویس مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ایسوس شما با متخصصین مجرب و دستگاه های مجرب تعمیر می شود.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

چرا تعمیرات لپ تاپ ایسوس لایک سرویس را انتخاب کنیم؟

۱ – تعمیرات لپ تاپ با مشاوره رایگان

مشاوره رایگان تعمیرات لپ تاپ ایسوس از طریق تماس تلفنی و یا گرفتن عکس و فیلم از مشکل لپ تاپ ایسوس و ارسال ان برای ما امکان پذیر است.و کارشناسان مجرب با توجه به گفته ها و عکس و فیلم ارسالی شما نظریه و راهکارهای اقتصادی را به شما پیشنهاد می دهند.

۲- عیب یابی رایگان لپ تاپ ایسوس

با حضور خودتون در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس برای رفع مشکل سخت افزاری و نرم افزاری خوشحال می شویم.یا از طریق پیک ویا با پست لپ تاپ را برای ما ارسال کنید.تا کارشناسان حرفه ای تعمیر لپ تاپ ایسوس ان را با دقت بررسی کنند. ایراد دقیق لپ تاپ چند ساعت طول می کشد تا به شما اعلام شود.در صورت ارسال غیر حضوری مشکل لپ تاپ را از طریق تلفن و واتساپ به شما اطلاع می دهیم.

۳- هزینه تعمیرات لپ تاپ ایسوس

هزینه تعمیرات لپ تاپ بسته به مشکل سخت افزار و نرم افزرای متفاوت است.و تعمیر لپ تاپ در صورت رضایت مشتری شروع می گردد.تعمیر لپ تاپ ایسوس بعد از اطلاع مشتری از هزینه تعمیرات لپ تاپ و رضایت مشتری دستگاه توسط کارشناس مجرب با دقت تعمیر و در صورت تعویض قطعات لپ تاپ ایسوس به صورت اورجینال تعمیر می گردد.

۴- تست و تحویل لپ تاپ

قبل از تحویل لپ تاپ دستگاه چند ساعتی توسط کارشناس تست و بررسی و بعد از رفع حل مشکل به مشتری تحویل داده می شود.خدمات و تعمیرات ما با گارانتی می باشد.اگر در مدت گارانتی اگر باز به همان مشکل برخوردید دستگاه بدون هیچ هزینه ای تعمیر می شود.

دسترسی آسان به نمایندگی لپ تاپ لنوو

آدرس ⇐ تهران – بزرگراه رسالت – خیابان استاد حسن بنا – میدان سرباز

با بلد بیا

با ویز بیا

با نشان بیا

با گوگل مپ بیا


نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس خدمات و قطعات لپ تاپ دارای گارانتی می باشد.خدمات و تعمیرات لپ تاپ با مشاوره رایگان می باشد.کارشناسان نمایندگی ایسوس مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را واضح برای مشتریان توضیح می دهند.

خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ ایسوس

لولا لپ تاپ

تعمیر و تعویض لولا لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض فن و هیت سینک لپ تاپ ایسوس

فروش قطعات سخت افزاریفروش قطعات سخت افزاری در لایک سرویس به صورت اورجینال می باشد.قطعات لپ تاپ ایسوس به صورت گارانتی در فروشگاه به مشتری ارائه می شود.اگر قطعی در فروشگاه لپ تاپ ایسوس نباشد.عکس و فیلم از قطعه لپ تاپ ایسوس برای کارشناس فروش ارسال کنید و یا از طریق تماس تلفنی قیمت و سوالات را از کارشناسان فروش بپرسید.               

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپاگر لپ تاپ ایسوس دچارمشکل است و نمی دانید مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری است.باید یک کارشناس مجرب و حرفه ای را انتخاب کنید.در صورت انتخاب کارشناس بی تجربه شما شامل هزینه و زمان زیادی برای تعمیر لپ تاپ می شوید.گاهی مشکلات لپ تاپ نرم افزاری ولی کارشناش با تشخیص نادرست سخت افزار را مشکل لپ تاپ میداند. که ضرر وزیان بسیاری را برای مشتری ایجاد می کند.                 

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپکارشناس حرفه ای لایکسرویس ابتدا نرم افزاری چک و اگر نرم افزاری مشکل حل نگردد.به تعمیر قطعه مشکل ساز می پردازند. ولی گاهی تعویض قطعه لپ تاپ از تعمیر قطعه لپ تاپ به صرفه تر است. که کارشناس ان را به مشتری پیشنهاد می دهد.                 

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ ایسوس چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید