تعمیرات لپ تاپ لنوو

اگر لپ تاپ لنوو به مشکل سخت افزاری و نرم افزاری خورده. کارشناسان مجرب لایک سرویس ابتدا سعی می کنند. اگر مشکل نرم افزاری خرج زیاد پای مشتری نندازند. و با نصب ویندوز و ویروس کشی و … مشکل را حل می کنند.اما اگر مشکل سخت افزاری باشد سعی به تعمیر قطعه می پردازند.ولی گاهی تعویض قطعه برای مشتری به صرفه تر از تعمیر است.ما به دنبال خدمات با کیفیت و اقتصادی برای مشتریان خود هستیم.نمایندگی تعمیرات لپ تاپ با ابزارهای پیشترفته و متخصصین با تجربه اماده خدمات با کیفیت به شما مشتریان می باشد.

تعمیر لپ تاپ لنوو

چرا تعمیرات لپ تاپ لنوو لایک سرویس را انتخاب کنیم؟

۱ – تعمیرات لپ تاپ با مشاوره رایگان

مشاوره رایگان تعمیرات لپ تاپ لنوو از طریق تماس تلفنی و یا گرفتن عکس و فیلم از مشکل لپ تاپ لنوو و ارسال ان برای ما امکان پذیر است.و کارشناسان مجرب با توجه به گفته ها و عکس و فیلم ارسالی شما نظریه و راهکارهای اقتصادی را به شما پیشنهاد می دهند.

۲- عیب یابی رایگان لپ تاپ لنوو

با حضور خودتون در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو برای رفع مشکل سخت افزاری و نرم افزاری خوشحال می شویم.یا از طریق پیک ویا با پست لپ تاپ را برای ما ارسال کنید.تا کارشناسان حرفه ای تعمیر لپ تاپ لنوو ان را با دقت بررسی کنند. ایراد دقیق لپ تاپ چند ساعت طول می کشد تا به شما اعلام شود.در صورت ارسال غیر حضوری مشکل لپ تاپ را از طریق تلفن و واتساپ به شما اطلاع می دهیم.

۳- هزینه تعمیرات لپ تاپ لنوو

هزینه تعمیرات لپ تاپ بسته به مشکل سخت افزار و نرم افزرای متفاوت است.و تعمیر لپ تاپ در صورت رضایت مشتری شروع می گردد.تعمیر لپ تاپ لنوو بعد از اطلاع مشتری از هزینه تعمیرات لپ تاپ و رضایت مشتری دستگاه توسط کارشناس مجرب با دقت تعمیر و در صورت تعویض قطعات لپ تاپ لنوو به صورت اورجینال تعمیر می گردد.

۴- تست و تحویل لپ تاپ

قبل از تحویل لپ تاپ دستگاه چند ساعتی توسط کارشناس تست و بررسی و بعد از رفع حل مشکل به مشتری تحویل داده می شود.خدمات و تعمیرات ما با گارانتی می باشد.اگر در مدت گارانتی اگر باز به همان مشکل برخوردید دستگاه بدون هیچ هزینه ای تعمیر می شود.

دسترسی آسان به نمایندگی لپ تاپ لنوو

آدرس ⇐ تهران – بزرگراه رسالت – خیابان استاد حسن بنا – میدان سرباز

با بلد بیا

با ویز بیا

با نشان بیا

با گوگل مپ بیا


نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

در نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو قطعات اورجینال را در تعویض قطعه لپ تاپ شما استفاده می کنیم. تعمیرات لپ تاپ با بهترین متخصصین تعمیر لپ تاپ صورت می گیرد.در نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو  مشاوره و عیب یابی به صورت رایگان می باشد.خدمات لایک سرویس هم تعمیر لپ تاپ در محل و هم به صورت حضوری و هم خدمات کامپیوتر انلاین می باشد. 

خدمات تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض تاچ پد لپ تاپ لنوو

تعمیر و تعویض فن و هیت سینک لپ تاپ لنوو

لولا لپ تاپ

تعمیر و تعویض لولا لپ تاپ لنوو

فروش قطعات سخت افزاری

فروش قطعات سخت افزاری در لایک سرویس به صورت اورجینال می باشد.قطعات لپ تاپ لنوو به صورت گارانتی در فروشگاه به مشتری ارائه می شود.اگر قطعی در فروشگاه لپ تاپ لنوو نباشد.عکس و فیلم از قطعه لپ تاپ ایسوس برای کارشناس فروش ارسال کنید و یا از طریق تماس تلفنی قیمت و سوالات را از کارشناسان فروش بپرسید.

                                                    

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ

اگر لپ تاپ لنوو دچارمشکل است و نمی دانید مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری است.باید یک کارشناس مجرب و حرفه ای را انتخاب کنید.در صورت انتخاب کارشناس بی تجربه شما شامل هزینه و زمان زیادی برای تعمیر لپ تاپ می شوید.گاهی مشکلات لپ تاپ نرم افزاری ولی کارشناش با تشخیص نادرست سخت افزار را مشکل لپ تاپ میداند. که ضرر وزیان بسیاری را برای مشتری ایجاد می کند.

                                          

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

کارشناس حرفه ای لایک سرویس ابتدا نرم افزاری چک و اگر نرم افزاری مشکل حل نگردد.به تعمیر قطعه مشکل ساز می پردازند. ولی گاهی تعویض قطعه لپ تاپ از تعمیر قطعه لپ تاپ به صرفه تر است. که کارشناس ان را به مشتری پیشنهاد می دهد.

                                                  

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ لنوو چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید