خدمات کامپیوتر سیار

تعمیرات کامپیوتری سیار یکی از کارهای هست که اکثر شرکت های کامپیوتری تهران آن را انجام میدهند . به این صورت که کارشناس را به محل اعزام می کنند تا خدمات کامپیوتر و نصب ویندوز در محل را برای مشتریان انجام دهند .یکی از خدمات شرکت لایک سرویس هم خدمات کامپیوتر سیار می باشد . کارشناسان مجرب و متعهد شرکت جهت انجام خدمات کامپیوتری در محل مشتریان حاضر شده و تمامی خدمات درخواستی آنها را اعم از نصب ویندوز در محل – تعمیر کامپیوتر در محل –  تعمیر لپ تاپ در محل و نصب برنامه های کاربردی و نخصصی و همچنین ویروکشی و ریکاوری را انحام می دهند .

خدمات کامپیوتری در محل

خیلی از شرکت ها و ارگانهای دولتی به دلیل نداشتن کارمند در حوزه کامپیوتر با بردن دستگاه به خدمات کامپیوتری در تهران مشکل دارند . اما شرکت لایک سرویس با اعزام کارشناسان مجرب خود به مراکز و در محل شرکت و سازمان ها اقدام به تعمیر کامپیوتر در محل انها کرده و نیازی به بردن کامپیوتر به خدمات کامپیوتری نیست .

 

خدمات کامپیوتری در منزل

بعضی از افراد و اشخاص بعد از خراب شدن کامپیوتر آن را نزد خدمات کامپیوتری می برند و این کار باعث هدر دادن زمان و صرف هزینه حمل و نقل به خدمات کامپیوتری می شود . شرکت لایک سرویس تمامی خدمات درخواستی مشتریان خود در زمینه تعمیرات کامپیوتر – نصب ویندوز – نصب درایور ها – نصب بازی کامپیوتری و … را در منزل شما انجام می دهد و از هدر رفتن زمان و هزینه به شما کمک خواهد کرد . هزینه های نصب ویندوز در محل شما خیلی کمتر از آن است که دستگاه را نزد کارشناس خدمات کامپیوتری ببرید .

تعمیر کامپیوتر در محل

بردن کامپیوتر به مراکز خدمات کامپیوتری برای افراد معایبی دارد از جمله : هدر دادن زمان – خرج کردن هزینه بی مورد – رفتن بیرون از خانه در هوایی الوده . اما دیگر نگران نباشید شرکت لایک سرویس  برای تعمیرات کامپیوتر و نصب ویندوز و رفع مشکل کامپیوتر شما کارشناسان مجرب و حرفه ای خود را به محل شما اعزام می کند و با این کار در زمان و هزینه شما مشتریان عزیز صزفه جویی خواهد کرد .

 

خدمات کامپیوتر سیار

 

شرکت خدمات کامپیوتری

در تهران شرکت های زیادی هستند که خدمات کامپیوتر در محل – نصب ویندوز در محل و خدمات دیگر را انجام می دهند . شرکت لایک سرویس یکی از آن شرکت های خدمات کامپیوتری در تهران می باشد که با اعزام کارشناس در محل اقدام به رفع مشکلات سخت افزار کامپیوتر – نصب ویندوز – ویروس کشی و .. می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی داری از ما بپرس ؟ با ما چت کنید! 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی تصویر یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉