مک بوک

نصب مک در محل :

امروزه شاهد این هستیم که طرفداران سیستم عامل مک خیلی زیاد شده است و طرفداران این نوع سیستم عامل دلایل خود را برای این سیستم عامل دارند که دیگر از سیستم عامل ویندوز استفاده نمی کنند برخی ها  معتقد هستند که نگهداری از مک خیلی راحت تر و مقرون به صرفه تر است اما مسئله دیگری وجود دارد که اغلب مردم از این ماجرا خبر ندارند ما با یک بررسی کوچک شما را با این نوع سیستم عامل آشنا می کنیم .

 

تعمیرات مک بوک

نرم افزار های مک بیشتر از نرم افزار های ویندوز است

یکی از دلایلی که مک مخاطبان را به خود جلب کرده است نرم افزار های جالب آن بوده که بسیار متنوع می باشد و کاربردهای زیادی در زمینه دانشگاهی و علمی داشته از این رو سیستم عامل ویندوز به نسبت کمتر از مک بوده و چنین تنوعی در تولید نرم افزار نداشته مک متعلق به شرکت اپل بوده و به همین دلیل از طرفداران زیادی برخوردار می باشد دیگر دلیلی که کاربران دارند کیفیت نرم افزار می باشد که در مقابل ویندوز قابل قیاس نمی باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

یکی دیگر از دلایل استفاده کاربران مک این است که ویروس های کامپیوتری به سختی می توانند نفوذ پیدا کنند و یا اصلا نمی توانند وارد سیستم مک شوند به همین خاطر باعث شده بین استفاده کنندگان محبوبیت پیدا کند مسئله دیگر بروز بودن مک می باشد که دائما نرم افزار ها در حال به روز شدن با آخرین نسخه های خود می باشد و ما می توانیم از آخرین ورژن نرم افزار باخبر شویم و آن را در سیستم خود داشته باشیم .

 

نصب مک بوک در محل

اگر طرفدار بازی های باکیفیت و حقیقی هستین و بازی حرفه ای انجام می دهید و به دنبال بازی های باکیفیت بالا و در حقیقت در دنیای واقعی هستین  پیشنهاد می کنیم از سیستم عامل مک استفاده کنید چرا که دارای کارت گرافیک خاص ودارای کیفیت  بالایی می باشد که طراحان آن وقت بسیاری در تولید این کارت گرافیکی گذاشته اند که کاربران بتوانند دنیای خیالی بازی ها را با دنیای واقعی نزدیک کنند.

یکی دیگر از مزیت هایی که کاربران از مک استفاده می کنند پوشه هوشمند مک است این پوشه با تمامی پوشه ها فرق دارد چرا که تمام فایل های شخصی و خصوصی را در خود ذخیره کرده و به هرکسی اجازه ورود را نمی دهد .

یکی دیگر از مزیت های مک تصویر برداری از صفحه نمایشگر مک بوده شما می توانید با انتخاب این گزینه به راحتی از قسمت های مختلف یک فایل تصویری فیلم گرفته و برای خود کلیپ های کوتاه درست کنید .

 

تعمیرات مک بوک

از مهمترین قسمت های مک تایپ اتوماتیک کلمه می باشد به محض اینکه حرف دوم و یا سوم کلمه را نوشته باسید به صورت پیش فرض کلماتی را نمایش می دهد که شما می توانید با انتخاب کلمه از نوشتن بقیه کلمات خودداری کنید .

اما کمتر کسی پیدا می شود که بتواند این سیستم عامل را نصب کند شاید در بین ما هیچ کسی نباشد اما شما نگران این کار نباشید ما به شما شرکت لایک سرویس را معرفی می کنیم .

شرکت لایک سرویس در زمینه نصب سیستم عامل مک دارای تخصص کافی و تجربه چندین ساله می باشد  و با استفاده از مهندسین کامپیوتر در نصب مک این امکان را برای شما عزیزان فراهم می سازد .

این خدمات تمام شدنی نیست شرکت لایک سرویس با ارائه خدمات حضوری در محل کار و منزل به شما این امکان را می دهد که با یک تلفن تیم مهندسین ما در محل حاضر شده و مک را برای شما نصب کنند

نصب مک در محل

شرکت لایک سرویس با ارائه خدمات در محل کار و منزل شما در زمینه نصب مک شما را درتمامی مراحل نصب یاری می کند و با اطمینان تمامی استاندارد های لازم را بکار می برند تا سیستم عامل مک بخوبی روی سیستم شما نصب بشود .

افراد متخصص شرکت لایک سرویس :

شرکت لایک سرویس با انتخاب افراد متخصص توانسته است در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد های جهانی به نصب سیستم عامل مک بپردازد و در این زمینه تجربه هایی بدست آورد با تهیه و نصب برنامه های اصل همراه با کرک و لایسنس شما عزیزان را در بهره برداری سیستم عامل مورد نظر یاری دهد تابتوانید از مک بهترین استفاده را ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی داری از ما بپرس ؟ با ما چت کنید! 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی تصویر یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉