نصب ویندوز در محل

یکی از کوچیکترین کارهایی است که شرکت لایک سرویس برای مشتریان خود انجام می دهد . نصب ویندزو همیشه یکی از دقدقه های اصلی هر فردی بوده ، برای اینکه برای نصب یه ویندوز همیشه کامپیوتر یا لپ تاپ خودشون رو به تعمیرگاه می بردن و این کار هم باعث صرفه زمان و هم هزینه برای اشخاص بوده ، اما الان دیگه نیازی به این کار نیست.

فقط کافی است شما با ما تماس بگیرید یا ثبت سرویس انجام بدهید . کارشناسان شرکت در کمترین زمان و با هزینه های کاملا رقابتی برای انجام تعمیر کامپیوتر در محل که  شامل نصب ویندوز، تعمیرات کامپیوتر ، لپ تاپ و…. حاضر شده و تمامی خدمات درخواستی شما را انجام خواهند داد .

هزینه نصب ویندوز در محل

اگر به نصب ویندوز اشنایی ندارید و یا اینکه خدمات کامپیوتری در تهران هزینه زیادی از شما دریافت می کند دیگر نگران نباشید . شما همیشه دستگاه خودتون رو به خدمات کامپیوتری برده و هزینه زیادی بابت نصب ویندوز و برنامه از شما دریافت می شد . یکی دیگه از مشکلات بد قولی کارشناس خدمات کامپیوتری بوده که برای نصب یه ویندوز و برنامه های آن شما را به مشکل مواجه می کرد .

تعمیر کامپیوتر در محل

زمان زیادی برای درست کردن کامپیوتر شما صرف می شد و اگر شما عجله ای هم داشتید باید منتظر می ماندید تا کامپیوتر شما را درست کرده و به شما تحویل دهد ، بماند که بعد از تعمیر برنامه ای کم باشد یا درست نصب نشده باشد .اما الان شرکت لایک سرویس در محل شما اقدام به نصب ویندوز می کند و برنامه های کاربردی شما را کاملا رایگان برای شما انجام خواهد داد .هزینه نصب ویندزو در محل شرکت لایک سرویس بسیار کم بوده و شما از کار کردن با این شرکت رضایت کامل را خواهید داشت .

هزینه نصب ویندوز ۱۰

برای از همکاران خدمات کامپیوتری برای نصب هر ویندوزی هزینه متفاوت دریافت می کنند . درصورتی که نصب ویندزو کمترین کاری هست که یک خدمات کامپیوتری انجام می دهد و نباید فرقی در نصب ویندوز وجود داشته باشد و اینکه بعضی ها به اسم نصب ویندوز اورجینال هزینه بیشتری از مردم دریافت می کنند که این کار اصلا درست نیست شرکت لایک سرویس هر سیستم عامل ویندوزی را به یک قیمت انجام می دهد .یعنی برای شرکت لایک سرویس نصب ویندوز ۱۰ با نصب ویندوز ۷ هیچ فرقی ندارد و تفاوتی در هزینه ها نخواهد داشت.

نصب ویندوز 10 در محل

هزینه نصب ویندوز لپ تاپ

نصب ویندوز بر روی لپ تاپ هیچ فرق خاصی با نصب ویندوز بر روی کامپیوتر ندارد ، اما بعضی افراد از این فرصت استفاده کرده و هزینه بیشتری را از مردم دریافت می کنند .شرکت لایک سرویس بدون هیچ فرقی بین لپ تاپ و کامپیوتر و فقط به یک قیمت ثابت خدمانت نرم افزاری را انجام خواهد شد .

هزینه نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل تهران

شرکت لایک سرویس با ارائه بهترین خدمات در استان تهران در خدمت تمامی همشهریان عزیز می باشد . که این خدمات شامل نصب ویندوز در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران و خدمات دیگر از جمله نصب برنامه های کاربردی و نصب انتی ویروس و خدمات دیگر می باشد .

نصب ویندوز در محل

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی داری از ما بپرس ؟ با ما چت کنید! 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ روی تصویر یکی از اعضای ما در بخش زیر کلیک کنید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉