تعرفه ها

سایت های فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ایجاد یک شعبه جدید از کسب و کار شما در دنیای مجازی است .مزایا فروشگاه اینترنتی (online shop) ، نیاز به مکان و زمان برای خرید محصولات شما برای مشتریان نیست و شما محصولات فروشگاهی خود را به صورت 24 ساعته به مشتریان ارائه می دهید. و در عصر امروز هر کسب و کاری حتما نیاز به فروشگاه اینترنتی برای فروش محصول خود دارد .

سایت های شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی ارائه خدمات و نمونه کارهای یک شرکت می باشد. بیشتر کاربران خدمات مورد نیاز خود را از طریق موتور جستجو پیدا می کنند.برای هر شرکتی داشتن طراحی سایت لازم است.طراحی سایت شرکتی یک نوع بازاریابی شرکتی به حساب می اید که هر شرکتی امکان دسترسی راحت به عکس و مشخصات و قیمت ها را برای کاربران ایجاد می کند.

سایت های شخصی

سایت های اموزشی

به دلیل همه گیری بیماری کرونا و تعطیلی موسسه ها و اموزشگاه و مدارس تقاضا برای سایت اموزشی بسیار گردیده است.مزایای طراحی سایت اموزشی انلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه و سرعت بیشتعر اموزش گردیده است.

سایت های خبری

طراحی وب سایت خبری به دلیل اطلاع رسانی صحیح به کاربران نیاز به بروزرسانی مکرر دارد.که می بایست از طریق متخصصین طراحی سایت صورت گیرد.در واقع در دنیای امروزی اولین کاری که در طی روزانجام می دهیم سرک کشیدن در وب سایتهای خبریست. و از طریق طراحی وب سایت می توان فیلم و عکس بیشتری را در دسترس کاربران قرار داد.

مشاوره رایگان

  سوالات متداول

  نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت در لایک سرویس به چه صورت می باشد؟
  شرکت لایک سرویس ۵۰% مبلغ طراحی سایت را به صورت پیش پرداخت دریافت می نمایید. و پس از تایید طرح گرافیکی سایت از مشتری ۳۰% مبلغ پرداخت می شود.۲۰% باقی مانده پس از کدنویسی و اجرای سایت روی اینترنت از مشتری دریافت می گردد.
  مراحل طراحی سایت در شرکت لایک سرویس به چه صورت می باشد ؟
  در طراحی سایت اختصاصی و اقتصادی تمامی اطلاعات اولیه که شامل عکس و کاتالوگ و گزارشی از کسب و کار و خواسته ها و چیدمانی از خدمات و محصولاتی که مشتری می خواهد به کارفرما از طریق فرم به شرکت لایک سرویس تحویل می گردد. در مرحله اول بسته به کسب و کار مشتری طرح گرافیکی به مشتری ارائه می گردد در صورتی که طرح گرافیکی سایت تایید گردیید. در مرحله دوم طراحی سایت وارد فاز کدنویسی می گردد در صورت تکمیل مرحله نویسی برای تایید نهایی روی اینترنت اجرا می گردد.
  چرا باید هاست برای سایت بخریم؟
  برای اینکه سایتی را برای کسب و کار در دنیای مجازی داشته باشیم می بایست فضای مجازی روی سرویس هاست (میزبان) خریداری کنیم.که بتوانیم داده ها و اطلاعات کسب و کار خود را روی هاست ذخیره کنیم.
  دامنه اینترنتی چیست ؟
  دامنه را با عنوان های دامین Domain یا URL سایت یا ادرس سایت که همه همان دامنه (Domain) فراخوان می کنند.ادرس سایت توسط شرکت لایک سرویس ثبت می گردد.هر سایت دامین منحصر به فرد خود را دارد. دامنه ها با پسوندهای خاصی می باشد مثل com , ir,org,netو…. .مثلاlikeservic.com که likeservic اسم سایت یا همان دامین و بعدادرس سایت با دات(.) جدا می شود .سپس دامنه سایت می باشد.
  چگونه هاست و دامنه را خرید کنیم ؟
  شرکت لایک سرویس خرید هاست و دامنه را برای مشتریان انجام می دهد . ولی در صورتی که مشتری خواهان خرید هاست و دامنه از جایی دیگر باشه بعد از ثبت دامنه و هاست اطلاعات ثبت شده را در اختیار شرکت می گذارد و سپس سایت روی ان دامنه و هاست اپلود می شود.
  هاست و دامنه تا چه وقت تمدید دارد ؟
  هاست و دامنه برای یک سال برای مشتری تمدید می گردد.بعد از یک سال می بایست مبلغی را برای شارژ مجدد پرداخت کرد.
  چه مقدار فضا برای سایت مورد نیاز است ؟
  کارشناسان مجرب لایک سرویس بسته به داده های و اطلاعات مشتری فضای لازم را به شما راهنمایی می کنند.
  ایا اموزش مدیریت سایت به صورت رایگان است ؟
  بله ، بعد از اتمام طراحی سایت یک اموزش ۲ ساعته به مدیر سایت داده می شود. و در صورت نیاز ، یک فیلم اموزشی از نحوه مدیریتسایت برای مدیر سایت ارسال می گردد.
  تحویل طراحی سایت چه مدت طول می کشد ؟
  به طور معمول برای وبسایت هایی که نیاز به پکیج ها اضافی مثل اسکن امنیتی ، سرور شخصی ، بهینه سازی ، شخصی سازی های زمان بر و … نداشته باشند ، وبسایت حداکثر ظرف 20 روز کاری وبسایت را تحویل می نماید.بدیهیست در صورت نیاز به انجام کار های اضافی ، به همان نسبت مدت زمان انجام کار نیز افزایش خواهد داشت
  چرا وب سایت باید واکنش گرا باشد ؟
  واکنش گرا (Respansive) ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با متد Media در تگ Link سایز صفحه در Css مربوط بارگزاری که باعث تنظیم عرض صفحه سایز متن و چیدمان محتوا می گردد.
  پشتیبانی طراحی سایت در لایک سرویس به چه صورت می باشد؟
  پس از تحویل نهایی وبسایت ، در صورت بروز مشکل از سمت لایک سرویس و یا در صورت نیاز به انجام تغییرات جزئی ، تا 3 ماه ، پشتیبانی بصورت کاملا رایگان انجام می شود و پس از آن در صورت نیاز به تغییرات ، هزینه جداگانه دریافت میگردد. در صورتی که از طرف مشتری به علت تغییرات در کد ها یا …. مشکلی متوجه سایت شود ، لایک سرویس بصورت کاملا رایگان تا یک سال سایت را به حالت اولیه ( حالت زمان تحویل) برمیگرداند.در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص تغییرات سایت و … ، کارشناسان لایک سرویس از طریق تیکت و تماس تلفنی شما را بصورت رایگان راهنمایی خواهد کرد.
  ایا می توان سایت طراحی شده را بر روی سرور خودمان بارگذاری کرد ؟
  بله ، سایت به طوری طراحی شده که امکان بارگذاری بر روی تمامی هاست ها امکان پذیر است. اما در صورت بروز مشکل از طرف سرور مقصد (یا هاست مقصد) به علت پیکربندی نادرست اعم از تداخل ورژن های نرم افزاری مانند php , mysql , mariadb , cpanel و … لایک سرویس مسئولیتی نمیپذیرد.
  بهینه سازی سایت چه تاثیری بر کسب و کار دارد ؟
  بهینه سازی یا سئو اگرالگوریتم ها به صورت اصولی اجرا شود. باعث افزایش ورود کاربر به سایت می گردد و در موتور جستجو (گوگل) اگر کاربر کالا یا خدماتی را در موتورجستجو سرچ کرده باشند و اگر سایت از لحاظ سئویی رتبه خوبی را در گوگل داشته باشد در نتایج اولیه موتور جستجو قرار می گیرد و همین باعث امتیاز سایت شما نسبت به رقبا می گردد.